Behzat Ç. Yeniden Ekranlara Dönüyor! İşte Efsane Fragman…

by admin Mart. 01, 17

Türk dizi tarihine adını altın harflerde yazdıran Behzat Ç. yeniden ekranlara dönüyor. Üstelik bu kez internet televizyonculuğu ile karşımızda olacak. Netflix Türkiye‘nin muhteşem bir fragmanla duyurduğu Behzat Ç., bugüne kadar yayınlanan tüm bölümleri ile yeniden sevenleri ile buluşacak.

 

Emrah Serbes, Mehmet Ercan Erdem ve Serdar Akar gibi isimlerin kamera arkasında yer aldığı yapım, ülke gündemini ele alan nadir işlerdendi. TV ekranında özgürlük alanı yavaş yavaş kısıtlanan dizi, 3. sezon sonunda yayından kaldırılmak yerine final yapmayı seçmişti.

 

1 Mart itibariyle Behzat Ç.’nin tüm sezon bölümlerine Netflix Türkiye’den ulaşabilirsiniz. İzleyicilerin Behzat Ç’ye dair merakla beklediği diğer bir soru ise; dizinin yeni sezonu çekilecek mi?

 

Türkiye’nin İlk İnternet Televizyonu olarak lanse edilen BluTV Masum dizisi ile adından söz ettirince kulislerde Behzat Ç’nin yeni sezon çekimleri başlayacak diye konuşulmuştu. Netflix Türkiye’nin yaptığı hızlı hamle ile İnternet televizyonlarındaki rekabetin kızıştığını söylemek mümkün. Behzat Ç.’nin yayın hakkını alan Netflix Türkiye, bu atılımıyla belki de yeni bölümlerin çekilmesine öncü olacaktır.

 

Behzat Ç.’nin Netflix Türkiye tarafından yayınlanan efsane fragmanı:

 

 

Paylaş

İlginizi Çekebilecek Diğer Yazılarımız

Yorum Yap