Yeni İnternet Dizisi Fi Cesur Sahneleriyle Dikkat Çekiyor

by admin Mart. 17, 17

Tanıştıralım: Puhu TV’de ekranlara gelecek yeni İnternet dizisi Fi. 31 Mart’ta izleyici ile buluşacak yapımda Ozan Güven, Serenay Sarıkaya, Berrak Tüzünataç, Mehmet Günsür gibi sevilen isimler yer alıyor.

İnternet kanalı BluTV’nin Türkiye’nin ilk İnternet dizisi Masum ile yakaladığı başarı, dijital platformlarda yeni yapımların kurgulanmasına da öncülük ediyor. Fi dizisi de Masum gibi 60 dakikalık bir yapım olacak ve 13 bölüm sürecek.

Fi Dizisi Gündemde

İnternet dizisi Fi, Azra Kohen’in üçlemesini okuyanlara epey tanıdık gelecek. Kohen’in “Fi – Çi – Pi” üçlemesinden uyarlanan yeni dijital yapım, yayınlanan ilk fragmanıyla adından epey söz ettireceğe benziyor.

Fi, tutkunun peşinden koşanların, yanma pahasına ateşe uçanların ve acıdan geçerek yaşama karşı dik duranların hikayesidir.

Bir adam bir kadını sevmiş ve dünya değişmiş. Ama aşkı değilmiş hayatı böylesine kökten değiştiren, aşkına ulaşabilmek için cesaret edebildikleriymiş.

O bir tek kişiye duyduğu aşkın acımasızlığında öylesine büyük fırtınalar başlatmış ki, sonunda, dokunduğu her şeyi yıkmış. Ve bazen…

Hayatın kendini yenilemesi için önce her şeyin yıkılması şartmış.

Azra Kohen’in “Fi Çi Pi” üçlemesi ile paralel gidecek İnternet dizisi Fi‘nin yönetmen koltuğunda Mert Baykal oturuyor. Ay Yapım imzasını taşıyan Fi’yi, Puhu TV‘de ücretsiz olarak izleyebilirsiniz.

Paylaş

Yorum Yap